Bizden Söylemesi...

Herhangi bir işiniz için tedarikçi seçmeniz söz konusu olduğunda;

Sorunsuz ve hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan ürün(ler)/hizmet(ler)i temin edebilmek adına, iyi bir tedarikçi firmaya ihtiyacınız var demektir. Şüphesiz iyi olarak nitelendirdiğimiz bu firma(lar)nın sağlam temeller üzerine kurulmuş, çağın gerektirdiği bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

Bavvey olarak bizde rekabet ölçütü olarak fiyat, kalite ve hizmet kalitesi üzerinde önemle duruyoruz. Bununla birlikte, şirket olarak başarımızın başka bir göstergesi, kendi dışımızdaki olayları kontrol etme ya da önceden fark edip ona göre tedbir almaktan da geçmektedir.

Bu belirttiklerimizin de ötesinde, bizim için yeni bir faktör ya da amilin bizi farklı kıldığına inanıyoruz. Bu faktör, günümüzün olmazsa olmaz bir ilkesi olan‘’Yenilikçilik’’. Sıfır hatanın artık standart olarak kabul edildiği, etkileşimin zirvede yaşandığı bir dünyadayız. Sürekli bir gelişim ve başarı hedefi koymuş tüm firmaların, bu temel faktörü kurum kültüründe benimsemiş olmaları elzemdir. Aksi yönde hareket eden herhangi bir firmanın kalıcı ve başarılı ol(a)mayacağı ise gün gibi ortadadır.

Yenilikçi anlayışın iş dünyasında kabul görmesi ve yaygınlaşması önündeki bu zor engellerin kaldırılması, klasik/gelenekselleşmiş yönetim anlayışı/yapısı ile mücadele etmek adına firmamız BAVVEY;

 • Müşteri beklentilerine duyarlı, doğru fiyat politikasıyla,
 • Hızlı ve yerinde hizmetiyle,
 • Ürün ve hizmetlerinde çeşitli ve kaliteli
 • Müşterileriyle yakın ilişkiler kuran, güvenilir ve daima motivasyon içerisinde,
 • Yenilikçi düşünen insan kaynağı ve şirket anlayışıyla,
 • Her türlü kaynağın en etkili ve verimli şekilde kullanıldığı,

  bir yapıyı oluşturmaktadır.


Peki BAVVEY Kimdir?

Biz, ölçek ayırt etmeksizin ekonomi dünyasının yapı taşı tüm işletmelerin, her türlü ürün/hizmet temin edebileceği, Türkiye’nin en büyük yerli - uluslararası kurumsal şirketleriyle uzun yıllar başarıyla sürdürülen proje ve çalışmalar yapmış, alanında uzman/deneyimli kişilerden oluşan, gelişime açık, yenilikçiliğe inanan, farklılığın gücü ile hareket eden, kurumsal yapısını güven ve doğruluk ilkeleri üzerine kuran, faaliyet gösterdiği her sektörde marka haline gelmeyi hedefleyen partner bir kuruluşuz.


BAVVEY Ne Yapar?

Geniş bir faaliyet alanına sahip olan kuruluşumuzda;


 • Müşterilerimizin oluşturduğu projelere dair her türlü ürün üretimi / tedarikini gerçekleştiriyor ya da müşterilerimizin talebine yönelik projeler üretiyoruz.
 • Faaliyet sektörümüz içerisinde, uzmanlık alanımıza dair danışmanlık hizmeti veriyor birikimimizi müşterilerimizle de paylaşıyoruz.
 • Kendi bünyemizde bulundurduğumuz müşteri hizmetleri birimi ile satış sonrası hizmetlerde mükemmeli hedefliyoruz.
 • Kurduğumuz güçlü organizasyon, geniş tedarikçi ağımız ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetiyle birlikte, kusursuz ve kaliteli bir hizmet anlayışını taşıyoruz.
 • Proje ürünlerinde, ulaşım ve ürün sonrası desteğinde tam sorumluluk garantisi veriyoruz.
 • Ülkemizin dört bir köşesinde kurduğumuz geniş lojistik ağ ile her türlü gönderimi vakit kaybetmeden, sorunsuz gerçekleştiriyoruz.
 • Proje yaratım ekibimizle, Müşteriye özel promosyon planlaması, Promosyon fizibilite çalışmalarını yürütüyoruz.
 • Uluslararası faaliyet gösteren köklü şirketlerle yaptığımız anlaşmalarla, müşterilerimizin talebi olan ürünlerin üretimi veya ithalatını yapıyoruz.
 • Tekstilden – Medikale ,Kozmetikten - Bilgisayar Ürünlerine, Beyaz Eşyadan Promosyon Ürünlerine, Mobilyadan - Hırdavat Ürünlerine, Elektronikten - Hediyelik Eşyalara, Spor Malzemelerinden - Görüntü ve Ses Sistemlerine, Güvenlik Sistemlerinden - Soğutma ve Isıtma Sistemlerine, Otel & Hastane Ekipmanlarına …ve daha nice kategoride talebe  cevap veriyoruz.

Birlikte nice güzel projelere imza atmak dileğiyle...


Saygılarımla…

Selahattin KAYMAZ